domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1500,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1448980796_88.jpg
 • 1448980796_88.jpg

Liftingový koncentrát - Hyaluron Lift

30 ml

Jeho kouzlo je založeno na funkčnosti hydratačního účinku, díky obsahu 100% přírodní kyselině hyaluronové a dalších mnoha přírodních aktivních látek, jako je ALOE VERA a BETA GLUKAN, které přispívají ke zvýšenosti hydratování a regeneraci pokožky. Koncentrát je vhodný pro všechny typy pleti a měl by být používán jako podkladová báze pod krém, jelikož díky jemné konzistenci je schopen proniknout hluboko do vrstev pokožky a působit tak aktivně zevnitř. Je vhodný pro kompletní péči o normální až mastnou pleť. Používejte dvakrát denně a nebo jako podklad hydratačnímu krému při péči o suchou pleť.  

731 Kč 585 Kč
s DPH:  885 Kč 708 Kč

Kód
3830001295719
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • Inteznivní hydratace pleti
  • Anti-age a anti-wrinkle účinek
  • NEOBSAHUJE paraben  &  parafín  &  silikon
  • Dermatologicky testováno
 • GEL ALOE VERA je přírodní hydratační složka, bohatá na látky jako je vitamíny A, C a E, aminokyseliny, minerály a účinné látky, které přispívají ke zvýšené hydrataci  a regeneraci v kůži. Aloe vera pomáhá omladit a regenerovat pokožku, který dává hezký a zdravý vzhled.

  BETA-GLUKAN je přírodní polysacharid nalezený v buněčných stěnách kvasinek, ovse a houby. Napomáha kůži udržovat optimální vlhkost a pružnost, navíc, podporuje aktivitu imunitního systému, kůže a kolagenu, má ochrannou funkci před UV-zářením.

  HYALURON (100 % přírodní, patentovaná kyselina hyaluronová) působením díky malé molekulové hmotnosti v hlubších vrstvách pokožky, snižuje její fyziologické poruchy: pokleslé oční víčka, váčky pod očima, vylepšuje suchou a  poškozenou kůži bez konzistence a vracá ji pružnost, zmírňuje zarudnutí kůže, zpomaluje vznik vrásek na kůži, a nabízí vynikající ochranu kůže před ztrátou vlhkosti, dokonce i v době pobytu na slunci, větru a stresu.

   

 • Aplikujte sérum na vyčištěnou a tonizovanou pleť, vždy v kombinaci s krémem HALURON LIFT hydratační nebo regenerační. 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty