domxy    fac2    gogxy

DOPRAVA ZDARMA
NA NÁKUP NAD 1700,- KČ

Přihlásit se

Přihlásit do účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatovat si

regtlac

1448980186_4.jpg
 • 1448980186_4.jpg

Vitamínové pleťové ampule

5 x 1,5 ml

Sérum VITAMÍN KOMPLEX doporučujeme k revitalizaci pleti již po 20.roku. Ampulky obsahují vysokou koncentraci (40%) aminokyselin a vitamínu E a A. Jsou vhodné pro aktivní osvěžení a vitalizaci pleti, která je den co den vystavována zátěžím životního prostředí, nadměrnému stresu a kouření. Sérum urychluje proces prokrvení pleti, hydrataci a rovněž má intenzivní regenerační a revitalizační účinek.


Kód
383001296747
Dostupnost
Skladem

Doplňující parametry
  • Vitalizace & regenerace
 • AMINOKYSELINY jsou základními stavebními kameny bílkovin. Jsou důležité pro funkci kůže, tvorbu kolagenu a elastinu.

  VITAMIN A, způsobuje v tkáni malé zázraky. Zpomaluje proces stárnutí kůže, podporuje regeneraci a rovněž i redukci pigmentových skvrn.

  VITAMIN E, plní ochranu kůže. Pomáhá neutralizovat agresivní volné radikály, které jsou způsobeny UV zářením, kořením, stresem a dalšími vnějšími faktory, které mohou poškodit buněčnou membránu. Chrání pleť před předčasným stárnutím.

 • Aplikujte ampulku na obličej a krk. Po očištění a odmaštění pomocí čistící pěny, jemně vmasírujte do pokožky konečky prstů Proceduru poté dokončete vmasírováním hydratačního nebo výživného krému, podle typu pleti. Doporučujeme 7-denní léčbu, která by se měla opakovat nejméně třikrát ročně V salonu používáme dle pokynů na semináři. Tento produkt lze použít při ošetření v salónu ( x / o / + ), dle výše uvedeného (tj.při všech ošetřeních: pomocí ultrazvuku, ruční masáž / sterilní kanyla a také i iontoforézou.

  Před použitím dobře protřepejte. 1.5 ml množství je dostatečné pro jednu aplikaci. Použití není vhodné pro pro těhotné ženy nebo ženy, které kojí.

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps
Obchodní podmínky
logakarty