MENU

POSLÁNÍ, VIZE A HODNOTY

 

KOZMETIKA AFRODITA v České republice

Jsme hrdým, výhradním dovozcem a distributorem produktů pro český trh, slovinského výrobce Kozmetika Afrodita.  Již desátým rokem, vám v rámci české a slovenské republiky přinášíme produkty založené na výrobě se  40. letou tradicí v souladu s přírodou a přírodními složkami. V programech SALON EXCLUSIVE, WELLNESS a DOMÁCÍ PÉČE, vám přinášíme řady produktů vyrobených a sestavených tak, aby jejich vzájemná kombinace, nabídla nejenom širokou škálu možností, jak vytvořit dokonaly program v péči o tělo a pleť, ale aby vaše profesionalita a kreativita, dosáhla nevyšší úrovně a zároveň byla naplněna osobní očekávání vaši klientů a ne méně pak konečných uživatelů, našich produktů.  
Našim cílem, je vaše spokojenost a spokojenost vašich klientů. Ztotožňujeme se s posláním, vizemi a hodnotami Kozmetika Afrodita a proto jsme tu stále pro vás. Pokud budete při své práci na pochybách jak a s čím spojit jednotlivé preparáty, abyste dosáhli kýženého účinku, spojte se s námi a my se vynasnažíme, abyste co nejrychleji dostali správnou a potřebnou odpověď.
Ivona Štamposká

POSLÁNÍ

Jsme hlavním slovinským výrobcem vysoce kvalitních kosmetických produktů, se kterými nabízíme služby, plníme přání, potřeby a očekávání pro profesionální využití, (v kosmetických, kadeřnických salónech, wellness a SPA centrech) již více než 40 let. Se spotřebiteli a dalšími zainteresovanými subjekty v kosmetickém odvětví, udržujeme partnerství založené na vzájemné důvěře a podpoře k dosažení spokojenosti nejen mezi námi, ale zejména nám nejvíce společně záleží na spokojenosti zákazníků. Jsme si vědomi ekologické zodpovědnosti, a proto zvláštní pozornost klademe na  zachování přírodního prostředí, klademe důraz na výběr surovin a čerpání přírodních zdrojů, ze kterých naše produkty vznikají.

Jsme synonymem pro efektivního uživatele ekologické značky.

afkSjediste

VIZE

Vývoj vysoce kvalitních, přírodních produktů za inovativních a ekologicky šetrných postupů:

  • přední postavení na trhu v segmentu kosmetických výrobků ve Slovinsku. Na dalších trzích se chceme stát první volbou pro konečné zákazníky, stejně tak jako pro profesionální uživatele,
  • zvýšení podílu na trhu a pověsti společnosti na stávajících trzích,
  • úspěšné vstoupení na evropský trh v ostatních zemí

HODNOTY

Naše podnikání řídí následující hodnoty:

KRÁSA

Naše vize krásy, která tvoří základ aktivity naši společnosti, několika málo slovy vystihuje firemní slogan „Krásná ve své vlastní kůži“. V Kosmetice Afrodita jsme přesvědčeni, že důležitá součást krásy, pochází zevnitř nás samotných. Ti, kdo si jsou vědomi své hodnoty, jsou hrdi sami na sebe, uvědomují si vlastní jedinečnost a cenu, milují i své tělo. Tito lidé, jako i vy samotní, mají vůči sobě pozitivní postoj, lásku v sebe samu a vaše tělo toto vnímání odráží i navenek a ve spojitosti s každodenní péčí a správně  vybranými, kvalitními produkty podtrhnete vaši přirozenou krásu, čímž v každé fázi vašeho života se cítíte dobře, ve vaši vlastní kůži. Kdo si je vědom své hodnoty, je hrdý na sebe, má cenu vlastní jedinečnosti, tak „Milujte své tělo“.

POCTIVOST A DŮVĚRYHODNOST

Poctivost ve vztazích s našimi zaměstnanci, uživateli, obchodními partnery, v ostatních vztazích zúčastněných stran, jsou hlavní zásadou naší hospodářské činnosti. Budovat a udržovat vztahy se zúčastněnými stranami, které jsou založené na respektu a vzájemné výměně hodnot. Respektovat obchodní, etické a morální zásady, plníme sliby.

KVALITA

Neustále usilujeme o vysokou a stabilní kvalitu našich výrobků a služeb. Vybíráme pouze nejlepší osvědčené přírodní aktivní složky, které jsou začleněny do našich produktů - poté, co jejich kvalita byla potvrzena přesnými, fyzikálně-chemickými, mikrobiologickými a dermatologickými testy. Dále pak pediatricky řízenými testy a byla prověřena jejich účinnost.  Výsledné studie a efekty, které prezentujeme, se opírají o výsledky klinických hodnocení, uznávaných mezinárodních ústavů. Vysokou a konstantní kvalitu našich výrobků, potvrzuje také naši shodu s požadavky ISO 22 716 pro mezinárodní normy, které vyplývající z hlavních pilířů legislativy evropských kosmetik – a neméně pak v součinnosti dle výrobní praxe (GMP) v kosmetickém průmyslu.

PÉČE A ZAMĚŘENÍ SE NA UŽIVATELE

Všechny naše produkty jsou navrženy a vyrobeny dle nových trendů, přání a potřeb koncových uživatelů.  Splnění  našich slibů a výsledná spokojenost  uživatelů, je náš nejvyšší cíl. Snažíme se vybudovat a udržovat vztahy se zákazníky, které jsou založeny na důvěře, podložené našimi sliby, která mají dlouhodobé trvání a zákazník je s naši značkou spokojen.

ZNALOSTI A INOVACE

Věříme v sílu znalostí, které dokážeme odměnit a neustále usilujeme o zlepšení. Držíme krok s dobou, investujeme do inovativních procesů  a rovněž  podporujeme vývoj pro zlepšení našich produktů.  Naši snahou je mít prvenství ve vývojových řešeních, inovativních metodách a patentech, které obsahují revoluční ingredience, které ještě důsledněji plní potřeby našich uživatelů.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST FIREM

Jsme si vědomi významu v sociálním, ale i a přírodním prostředí  ve kterém pracujeme a proto bereme odpovědnost naši role vážně a snažíme se tímto ji utvářet a pomáhat ke zlepšení této úrovně. Pomáháme zlepšovat kvalitu života našich zaměstnanců a jejich rodin. Dary a sponzorstvími podporujeme různé humanitární, vzdělávací, sportovní a kulturní projekty. Afrodita vynakládá veškeré úsilí v používání přírodních zdrojů, ekonomickým způsobem se snaží snížit dopad svých činností a výrobků na životní prostředí, na což dbáme výběrem správných výrobních procesů, technologií a spotřebu materiálů, které způsobují co nejmenší zásah do přirozeného světa.

TRADICE

Jsme pyšní na více než 40 letou tradici výroby, vysoce kvalitních kosmetických výrobků. Dnes můžeme úspěšně kombinovat naše bohaté zkušenosti s moderní know-how, moderní technologií a nejnovější trendy v kosmetickém průmyslu.

 

Anketa

Kam nejčastěji chodíte kupovat kosmetické výrobky značky Aphrodita?

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

GOLD FRAME
DARUJTE LUXUS, darutje kazetku s obsahem 24Ka zlata 
 LUXUSNÍ dárkové kazetky, které si zamiluje každy!
WINE THERAPY UVOD
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej s NOVOU
aktivní látkou RESVERATROLEM
 

Kontakt

AFRODITA COSMETICS
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Gsm: +420 606 109 209
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek