MENU

Mandlová kosmetika pro péči o velmi suchou a citlivou pleť

mandle-opr

Bohatá péče pro sílu a regeneraci pokožky

Dokonalá výživa a přirozená hydratace pro energii a pevnost, vaši pleti, taková je nová řada MANDLE. Kůže je všestranný orgán těla, chrání, reguluje tělesnou teplotu, je metabolická, dýchá, vylučuje pot a škodliviny. Proto je velmi důležité, abychom denně důkladně pečovali o naši pokožku, aby měla sílu a odolnost nás chránit. Mandlová řada má dlouholetou tradici, je vytvořena z pečlivě vybraných přírodních složek.

Proto Kosmetika Afrodita ještě vylepšila tuto mandlovou řadu a spojila výraznou hydrataci s dokonalou regenerací a výživou.

MANDLOVÉ PROTEINY: podílí se na tvorbě collagenu v kůži, díky kterému bude vaše pleť pevnější. Tyto proteiny však pleť také hydratují, vyživují a pleť je na vzhled sametově jemná.

MANDLOVÝ OLEJ: je bohatý na vitamín A a E. Tyto vitamíny se výrazně podílejí na regeneraci a zklidnění. Vaše pleť bude vláčná a jemná. Působí na přirozenou výměnu lipidů.

MED: působí hlavně antibakteriálně a dále jako anti-oxidant. Posiluje kůži, výrazně se podílí na udržení hydratace. Stimuluje kožní regeneraci, zklidňuje a změkčuje pleť, po dotyku budete cítit příjemnou hebkost.

ROAYAL JELLY (mateří kašička): zpomaluje proces stárnutí, stimuluje kožní regeneraci, posiluje imunitní systém kůže a zlepšuje kožní metabolismus.

OLEJOVÝ KOMPLEX: hlavním úkolem přidaných olejů je chránit pleť před ztrátou hydratace. Obsažené olejové výtažky, mají však i regenerační schopnost, které působí jako faktory zabraňující stárnutí.

VITAMÍN E : známý jako vitamín krásy Má funkci stimulování krevního oběhu. Zabezpečuje regeneraci kožních buněk, zpomaluje proces stárnutí a výrazně působí proti vráskám. Má protizánětlivé účinky. Vyvažuje hydro-lipidovou vyváženost epidermu.

Mandle MULTIAKTIVNÍ HYDRATAČNÍ KRÉM
50 ml Stimuluje buněčnou regeneraci a výrazným způsoben pleť hydratuje.. Zlepšuje elasticitu a dodává tak mladistvý vzhled. Krém je bohatý na pr...
bez DPH:
281 Kč
s DPH:
340 Kč
Mandle MULTIAKTIVNÍ REGENERAČNÍ KRÉM
50 ml Stimuluje buněčnou regeneraci a výrazným způsobem pleť vyživuje. Zlepšuje elasticitu a dodává tak mladistvý vzhled. Krém je bohatý na prot...
bez DPH:
281 Kč
s DPH:
340 Kč
Mandle PŘÍRODNÍ OLEJ
150 ml Ideální pro péči, čištění suché nebo citlivé pleti. Dokonale a šetrně odstraňuje make-up, zabraňuje vypadávání řas. Podporuje regeneraci ...
bez DPH:
281 Kč
s DPH:
340 Kč

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

GOLD FRAME
DARUJTE LUXUS, darutje kazetku s obsahem 24Ka zlata 
 LUXUSNÍ dárkové kazetky, které si zamiluje každy!
WINE THERAPY UVOD
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej s NOVOU
aktivní látkou RESVERATROLEM
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek