MENU
1534497159_brilliant-serum-390x730.jpg
 • 1534497159_brilliant-serum-390x730.jpg

PLEŤOVÉ SÉRUM S OMLAZUJÍCÍM ÚČINKEM

100 ml

Dermo-kosmetický objev s působivými omlazujícími účinky. Pro péči o pleť & krk & dekolt. Sérum zaručuje okamžitý, viditelný liftingový účinek a dlohodobé omlazení pleti zevnitř, směrem ven. Zintenzivňuje proces regenerace kožních buněk a významně zvyšuje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Během hodiny, po aplikaci, je vaše pleť výrazně* vypnutá a při pravidelném používání, nejméně po dobu dvou měsíců, dochází ke zpevnění kontur obličeje. Sérum výrazně eliminuje hluboké vrásky (-44,9) a vyhlazuje ty jemné. Zlepšuje tonus pleti (+19,5%)** a dodává ji svěží a mladistvý vzhled**. 

 * In vivo studie na 15 dobrovolnících po jedné hodině od aplikace. 

** In vivo studie 23 dobrovolníků po 56 dnech používání 2x denně. 


Kód
3831070652038
Dostupnost
Skladem

  • pro péči o pleť & krk & dekolt
  • pro všechny typy pleti 
  • BEZ obsahu parabenu
  • S VYJÍMEČNÝM OBSAHEM AKTIVNÍCH LÁTEK
  • DERMO-KOSMETICKÝ PRODUKT
  • Aktivní a výrazný anti-age účinek, zpevnění kontur
 • BIOLOGICKY AKTIVNÍ PEPTIDY, které aktivně stimulují a podporují syntézu buněk kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. V důsledku toho dochází k chronologickému zpomalení stárnutí kožních buněk a dochází k omlazení pleti s viditelným efektem zpevnění, vyhlazení vrásek a reliéfu pokožky s aktivní korekcí vrásek.  

  CERAMIDY, podporují přirozený proces obnovy hydro-lipidové bariéry v epidermis vrstvě. Vytváří dlouhodobou ochranu proti stárnutí pokožky, dodávají ji dlouhotrvající hydrataci a chrání pleť před škodlivými, vnějšími vlivy. 

  MOŘSKÝ KOLAGEN, patentované mikrokuličky mořského kolagenu při aplikaci na pleť, pronikají do horních vrstev tkáně, kde na sebe intenzivně váží vlhkost a následně zvětšují až 10ti násobkem svůj objem a tím dochází k aktivnímu liftingovému účinku s viditelným efektem, již po první hodině od aplikace. 

  MOKŘÁDKOVÝ OLEJ, je považován za jednu z nejlepších aktivních látek, která je přírodním zdrojem triglyceridů a karotenoidů. Obsahuje řadu vitamínů a z více než 90% je tvořen z mastných kyselin a díky tomu pleti poskytuje aktivní regeneraci a antioxidační ochranu. 

  PROVITAMÍN B5, zlepšuje celkový vzhled pokožky, stimuluje jeji obnovu a udržuje hydrataci. Kromě těchto aktivních procesů má rovněž velmi příznivý vliv na podrážděnou pokožku. 

  KOMPLEX PŘÍRODNÍCH OLEJŮ, bohatá směsice těchto olejů, jakými jsou jojobový, mandlový, avokádový a šípkový olej má velmi výrazný vliv na regeneraci kožních buněk. Chrání ji před ztrátou hydratace a dodává pleti krásný, sametově jemný vzhled. 

  MIKROKAPSLE VITAMÍNU E, nabízejí pleti ochranu před negativními vlivy vnějšího prostředí, chrání před volnými radikály a dodávají pleti výrazný podíl hydratace. 

   

 • Sérum aplikujte na vyčištěnou a tonizovanou pleť 2x denně. Můžete aplikovat pod krém, nebo používat samostatně.

Novinky a zajímavosti

fb-youth-serum-sloa CropImage  
Pleťové sérum s brilantním, omlazujícím účinkem!

Zcela unikátní dermo-kosmetická a nová dimenze v ANTI-AGE péči.

Více

MA3 FB3
 MA3GENIX, péče o pleť 40+ 
 Anti-age, vyhlazení vrásek a regenerace ochablých kontur pleti.
WT AFRODITA
Přírodní, omlazující anti-age péče, ošetřetí tělo i obličej 
 

Kontakt

KOZMETIKA AFRODITA
Ivona Štamposká
Dolní Bečva 579, PSČ 756 55
Tel:   +420 571 629 007
Gsm: +420 606 365 095
Email: info@kozmetika-afrodita.cz
Najděte si nás na Google Maps

Přihlásit se k odběru e-novinek